Punkts/vieta, kur “Kustības Brīvība” īsteno savus mērķus ne tikai uzņēmējdarbībā, bet radīt sociālo ietekmi un atgādināt par līdzcietību un savstarpējo atbildību un radīt iespējas aktīvi piedalīties sabiedriskajā dzīvē un piekopt veselīgu dzīvesveidu.

 

SIA “Kustības brīvība” reģistrēta 2020.gada 6.augustā

 

Mūsu darbības mērķi:


Nodrošināt aktīvās atpūtas iespēju, piedāvājot iespējas 

aktīvi un jēgpilni pavadīt brīvo laiku arī personām ar invaliditāti.


Veicināt jauniešu nodarbinātību, piedāvājot iespēju vasaras periodā darba vietas jauniešiem.


Atpūta pludmalē ir lielisks brīvā laika pavadīšanas mērķis jebkurai ģimenei un tas ir kā krustpunkts, kurā sakrīt ģimenes locekļu intereses ar iespēju atpūsties visiem ģimenes locekļiem kopā.  Daudzviet Latvijā ir ierobežota piekļuve, šaurs vai neesošs piedāvājums pakalpojumiem, lai arī cilvēks ar invaliditāti, īpaši ar kustību traucējumiem, varētu to atpūsties pie dabas, pludmalē viens vai kopā ar saviem ģimenes locekļiem. 


Esam secinājuši, ka nepieejamu vidi veido ne tikai infrastruktūra, bet arī sabiedrība, kas dzīvo stereotipos un neziņā par atšķirīgām cilvēku vajadzībām. Mēs vēlamies īstenot ne tikai uzņēmējdarbību, bet radīt sociālo ietekmi un atgādināt par līdzcietību un savstarpējo atbildību un radīt iespējas aktīvi piedalīties sabiedriskajā dzīvē un piekopt veselīgu dzīvesveidu.


Aktīvi komunicējam ar vietējo kopienu – pašvaldību, vietējām biedrībām un organizācijām, pievēršam uzmanību detaļām, lai piedāvātais pakalpojums būtu pēc iespējas pieejamāks – stāvvietas, vides pieejamība, specializēts WC, pieejamas cenas u.c.


Esam atvērti, ja rodas kādi priekšlikumi, labprāt tos uzklausīsim!

Raksti mums: ogresvarde@gmail.com